آرشیو اخبار

 نتایج نهایی آزمون دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران اعلام شد

نتایج نهایی آزمون دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران اعلام شد

ICTPRESS - نتایج نهایی آزمون متقاضیان تأسیس دفتر خدمات الکترونیک شهر تهران اعلام شد.

به گزارش ICTPRESS ؛ مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات تهران از اعلام نتایج آزمون متقاضیان تأسیس دفتر خدمات الکترونیک شهر خبر داد و گفت: اولویت واگذاری امتیاز دفاتر خدمات الکترونیک شهر، براساس مجموع امتیاز پرونده و آزمون کتبی متقاضیان بوده و داوطلبان بر این اساس رتبه‌بندی شده اند.
علی اصغر قائمی با بیان اینکه شرکت کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت شهرداری تهران به آدرس www.tehran.ir  و ورود کد رهگیری از نتایج خود مطلع شوند، در مورد روند برگزاری آزمون دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران گفت: پس از فراخوان در این دوره، 3090 نفر ثبت‌نام کردند که پس از بررسی‌های به عمل آمده، 500 نفر در مرحله اول پذیرفته و مدارک خود را به مؤسسه فناوران ارسال کردند.
وی افزود: پس از این مرحله، 116 نفر واجد شرایط شرکت در دوره آموزش شناخته و برای گذراندن دوره‌های لازم، به مرکز آموزش معرفی شدند که پس از گذراندن این دوره 6 روزه شامل آموزش‌های تخصصی و عمومی، آشنایی با حوزه‌های شهرسازی، درآمد، فناوری، امنیت، حراست و تکریم ارباب رجوع در آزمون 30 خرداد ماه سال جاری شرکت کردند.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران ادامه داد: پس از برگزاری آزمون و مشخص شدن نتایج و تعیین منطقه فعالیت دفاتر بر‌اساس امتیازها و منطقه درخواستی متقاضی تعیین شد که در این مرحله از بین متقاضیان 52 نفر واجد شرایط اخذ مجوز دفاتر خدمات الکترونیک شهر و 25 نفر نیز به عنوان ذخیره اصلی شناخته شدند. اکنون مجموع دفاتر سطح شهر تهران پس از راه‌اندازی دفاتر جدید 123 دفتر خواهد شد.
بنابراين گزارش؛ متقاضیان تأسیس دفتر خدمات الکترونیک تهران، براساس آئین‌نامه اجرایی دفاتر خدمات الکترونیک شهر، دارای شرایط فردی و فنی خاصی از قبیل داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های عمران، شهرسازی، کامپیوتر و معماری هستند که پس از طی دوره‌های آموزشی و شرکت در آزمون نهایی رتبه‌بندی ‌شده اند. خانواده شهدا و ایثارگران نیز از امتیازات ویژ‌ه‌ای در این آیین‌نامه برخوردارهستند.


این خبر تابحال 5544 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:10167
تاریخ درج خبر:۱۳۹۰ هشتم مرداد
ساعت درج خبر:20:41:26
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: