۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۲ مهر

ساعت‌های هوشمند جدیدGarminدر هند عرضه شد

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شرکت Garmin دو ساعت هوشمند جدید به نام Forerunner 965 و Forerunner 265 در هند عرضه کرده است. هر دو محصول دارای نمایشگر دایره‌ای شکل AMOLED هستند. ساعت Forerunner 965 دارای نمایشگر ۱.۴ اینچی با وضوح تصویر ۴۵۴ * ۴۵۴ پیکسل است، در حالی که Forerunner 265 دارای صفحه‌نمایش کوچک‌تر ۱.۳ اینچی با رزولوشن ۴۱۶ * ۴۱۶ پیکسل است. هر دو ساعت هوشمند دارای کلیدهای فیزیکی در دو طرف خود هستند. ساعت Forerunner 965 دارای قاب تیتانیومی سبک وزن است.

ساعت‌های هوشمند Garmin Forerunner 965 و Forerunner 265 به حسگر ضربان قلب، سنجش میزان اکسیژن خون، ردیاب سلامت زنان و ردیاب‌های خواب و استرس مجهز شده است. این محصولات از حالت‌های مختلف ورزشی و تمرینی پشتیبانی می‌کنند و به GPS داخلی برای ردیابی فعالیت‌های خارج از منزل مجهز شده‌اند.

ساعت‌های هوشمند Forerunner 965 و Forerunner 265 به ترتیب دارای حافظه داخلی ۳۲ و هشت گیگابایتی برای دانلود آهنگ و گوش کردن به آن هستند. ادعا می‌شود که Forerunner 965 تا ۲۳ روز شارژدهی دارد در حالی که Forerunner 265 با یک بار شارژ تا ۱۳ روز دوام می‌آورد.

ساعت هوشمند Garmin Forerunner 965 در رنگ‌های مشکی و زرد با قیمت ۸۲۵ دلار و ساعت Forerunner 265 در رنگ‌های مشکی و آبی با قیمت ۶۱۷ دلار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

 

نظرات : 0

ثبت نظر

62186