۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر

دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار می‌شود

ICTPRESS - دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع «گذار به بانکداری هوشمند» توسط بانک مرکزی، پژوهشکده پولی و بانکی و حمایت شرکت ملی انفورماتیک، روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۴۰۲ در تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

 

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، از جمله رویدادهای این همایش می‌توان به سخنرانی‌های مقامات و صاحبنظران، میزگردهای تخصصی، ارائه مقالات علمی، کارگاه‌های آموزشی، معرفی نوآوری‌های برتر در قالب جشنواره دکتر نوربخش و نمایشگاه محصولات تخصصی در صنعت پرداخت اشاره کرد.

همچنین در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، از هم‌فکری و مشارکت صاحبنظران، اساتید و مدیران مرتبط، در قالب شوراها و کمیته‌های علمی و اجرایی بهره گرفته می شود.

گفتنی است در این همایش ۱۴ نشست و میزگرد تخصصی در موضوعات مختلفی از جمله دیفای، تنظیم گری و نظارت هوشمند، امنیت و یادگیری ماشین، اعتبار سنجی، سامانه های کشف تقلب و پول دیجیتال بانک مرکزی برگزار خواهد شد. همچنین در فضای نمایشگاهی و فرصت های این رویداد حدود ۳۰ شرکت، بانک ، هلدینگ و مرکز حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است، شرکت های برگزیده در زمینه نوآوری شبکه و نظام های پرداخت نیز در قالب جشنواره «دکتر نوربخش» در این همایش معرفی خواهند شد.

 

نظرات : 0

ثبت نظر

83004