۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۲ مهر

رویداد

فراخوان انتخاب مدیران عامل تاثیرگذار در حوزه «مدیریت وجهه سازمانی»

ICTPRESS - در پنجمین رویداد گراف دی که ۱۷ مهرماه در مرکز همایش های اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود، مدیران عامل شرکت های حوزه فناوری و اقتصادی که بیشترین تاثیر گذاری را در مدیریت وجهه سازمانی در همک

برگزاری دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با همکاری ایرانسل

ICTPRESS - دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با رویکرد تحول دیجیتال در صنایع، با همکاری ایرانسل در حال برگزاری است.

دومین دوره نمایشگاه ایران ایتکس مهرماه برگزار می‌شود

ICTPRESS - دومین دوره نمایشگاه ایران ایتکس (کسب وکار‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات) ۱۶ تا ۱۸ مهرماه سال جاری و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه «توسعه رهبری با هوش مصنوعی» در آکادمی ایرانسل

ICTPRESS - کارگاه تخصصی توسعه رهبری با هوش مصنوعی، با رویکرد رهبری سازمانی از دریچه هوش مصنوعی، توسط تیم‌های منابع انسانی و آکادمی ایرانسل برگزار می‌شود.

راهکارهای توسعه بازار افتای ایران بررسی شد

ICTPRESS - سمینار نیم‌روزه «راهکارهای توسعه بازار افتای ایران» با حضور مدعوینی از بخش‌های‌ دولتی و خصوصی در پژوهشکده امنیت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

بررسی زیست دوگانه کسب‌وکارهای ایرانی در عصر دیجیتال

ICTPRESS - نخستین همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال (IDEAS) در روز ابتدایی خود با بررسی زیست دوگانه کسب‌وکارهای ایرانی و با حضور مدیران سازمان‌ها، شرکت‌های فناوری، صاحب‌نظران و اساتید دانشگاه و فعال

معرفی نشست‌ها و سخنرانان نخستین همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال

ICTPRESS - نخستین همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال (IDEAS) در یازده بخش با شکل، ساختار و مضمونی متفاوت، با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران، توسط شرکت مشاوره مدیریت رهنمان طی روزهای ۲۵ و

برگزاری اختتامیه اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات

ICTPRESS - اختتامیه نخستین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات به همت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول برگزار می‌شود.

برگزاری رویداد Unpacked 2023 سامسونگ

ICTPRESS - شرکت سامسونگ روز 26 جولای (چهارشنبه چهارم مرداد ماه) برای نخستین بار در شهر سئول کره‌جنوبی مراسم Unpacked خود را برگزار می‌کند.

الکامپ بیست‌و‌ششم آغاز شد

ICTPRESS - نمایشگاه الکامپ امروز پس از چهار سال وقفه، با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال» با حضور شرکت‌های فعال در حوزه ICT، در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران فعالیت خود را آغاز کرد.