۱۴۰۲ یکشنبه ۱۳ اسفند

انقلابی برای گیمرها؛ ROG NUC نخستین مینی‌پی‌سی گیمینگ ایسوس

ICTPRESS - تیم ROG ایسوس در حال توسعه نخستین مینی‌پی‌سی گیمینگ بازار است.

 

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی ایسوس در ایران، از زمانی که به طور رسمی خط تولید کامپیوترهای کوچک NUC اینتل به ایسوس واگذار شد، بخش گیمینگ ایسوس رویای تولید نخستین کامپیوتر کوچک گیمینگ را در سر می‌پروراند. اکنون مشخص شده است که تیم ROG ایسوس در حال توسعه نخستین مینی‌پی‌سی گیمینگ بازار است.

 

 

این سیستم کاملاً متفاوت از رایانه‌های شخصی گیمینگ است؛ بازار در طول چند سال گذشته شاهد رقابت گسترده‌ای بین مینی‌پی‌سی NUC با نسخه های دیگر بوده است.

سیستم ROG NUC دارای پردازنده Core i9-14900KF و کارت گرافیک RTX 4070 دسکتاپی است و یک خنک کننده مایع داخلی هم دارد.

لازم به ذکر است که ایسوس تاکنون هیچ محصولی با گرافیک Arc، یعنی گرافیک اختصاصی اینتل معرفی نکرده است؛ بنابراین مشخص نیست که آیا ROG NUC در آینده می‌تواند اولین محصول ایسوس باشد که چنین کاری را انجام می‌دهد یا خیر؟

احتمالاً ایسوس برند اول تایوان، برای اولین‌بار در مینی کامپیوتر گیمینگ ROG NUC از پردازنده‌ گرافیکی اینتل Arc نیز استفاده می‌کند. این پردازنده‌های گرافیکی با اشغال فضای کم، قدرت مناسبی را ارائه می‌دهند و در سیستم‌های گیمینگ جمع‌و‌جور استفاده می‌شوند.

گیمرها با ROG NUC می‌توانند قدرت یک سیستم گیمینگ را هر لحظه و هر کجا که بخواهند، در اختیار داشته باشند و از شر محدودیت جابجایی سیستم گیمینگ دسکتاپی خود رها شوند.

این محصول انقلابی ایسوس به تازگی در نمایشگاه CES 2024 در معرض دید عموم قرار گرفت.

 

نظرات : 0

ثبت نظر

69611