۱۴۰۲ یکشنبه ۱۳ اسفند

دهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور ۲۶ بهمن برگزار می‌شود

ICTPRESS - دهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITweekend10) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۲۶ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

 

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی این رویداد، گروه فناوری اطلاعات شریف "Sharif ICT Group" با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال برگزاری دهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (IT WEEKEND 10) با هدف انتقال تجربه و ارائه داستان‌های موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، بررسی چالش‌های پیش روی استارتاپ‌ها و ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب‌وکار‌های نوین و خلاقانه و بررسی دلایل عدم موفقیت در کسب و کار‌های نوپا در تاریخ 26 بهمن ماه جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است نه دوره پیشین این رویداد با سخنرانی نخبگان و افراد برجسته حوزه فناوری اطلاعات و حضور پرشور علاقمندان به این حوزه در سال‌های گذشته برگزار شده است که فیلم سخنرانی‌ها و گزارش کامل برگزاری این رویداد‌ها در وبسایت رویداد به آدرس itweekend.ir قرار گرفته است.

ثبت نام در این رویداد رایگان است ومهلت آن تا 20 بهمن ماه خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت جشنواره مراجعه یا با دبیرخانه رویداد تماس حاصل کنند. (شماره تماس دبیرخانه: 5-66028963-021)

جشنواره فناوری اطلاعات، رویدادی یک روزه است که در آن افراد سر شناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست‌های خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه برای مخاطبین به اشتراک می‎گذارند.

سخنرانی‌ها در ITWeekend الهام گرفته از سخنرانی‌های کنفرانس‌های TED انجام می‌شود و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ‌های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

یکی از اهداف اصلی در ITWeekend این است که پس از برگزاری چندین دوره از این رویداد مجموعه ارزشمندی از سخنرانی‌های بزرگان حوزه فناوری اطلاعات جمع آوری شود که تاکنون با حضور بیش از 100 نفر از نخبگان و افراد سرشناس در این رویداد تا حدود زیادی این هدف حاصل شده است؛ گفتنی است در حاشیه این رویداد پنل‌های تخصصی استارتاپ‌های موفق و شکست خورده برگزار میشود.

نظرات : 0

ثبت نظر

89486