۱۴۰۳ سه شنبه ۲۶ تیر

رونمایی همراه اول از استادیوم متاورسی در الکامپ ۱۴۰۳

ICTPRESS - محصول بومی استادیوم متاورسی مبتنی بر نسل‌های نوین ارتباطی، در سالن همراه اول در نمایشگاه الکامپ 1403 رونمایی شد.

 

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، گروه همراه اول با شعار «اتصال به آینده هوشمند» در رویداد الکامپ 1403 از جدیدترین سرویس های دیجیتال با محوریت فناوری های جدید نسل پنجم رونمایی کرد.

محصول بومی استادیوم متاورسی بر بستر شبکه نسل‌های ۴.۵ و ۵ با نام «دیریبلند» که مبتنی بر فضای متاورسی و دوقلوهای دیجیتال است، امکان ایجاد نسخه‌های دیجیتالی تعاملی شامل محیط‌، سیستم و فرآیند را از دنیای فیزیکی فراهم می‌کند و با بهره‌گیری از زیرساخت پرسرعت نسل پنجم (5G) شبکه همراه اول، می‌تواند سرویس‌های متنوعی از جمله محیط استادیوم مجازی را ارائه کند.

در این محصول طراحی و توسعه زیرساخت و پلتفرم فنی با قابلیت تعامل، مدلسازی و طراحی تجربه مشتری و پیاده سازی در قالب نسخه های اندروید موبایل و عینک های VR برای کاربران و علاقه مندان انجام شده است.

تست واقعی این محصول در این نمایشگاه به کمک بازدیدکنندگان در بازه‌های سنی مختلف انجام که با اخذ پیشنهادات مختلف، در بهبود و توسعه آتی این محصول بکار خواهد رفت. در طراحی، توسعه و تست این محصول از روش هایی مانند اجایل و lean-startup استفاده شده است.

همراه اول در آینده ای نزدیک، ضمن توسعه پلتفرم خود و تجاری سازی این محصول، و با بهره گیری از زیرساخت یکپارچه و پرسرعت خود، تقویت  کسب و کارهایی نظیر رویدادهای مجازی بازی، آموزش، درمان و ... را در دستور کار خود دارد.

نظرات : 0

ثبت نظر

96911