۱۴۰۳ پنجشنبه ۰۳ خرداد

مشارکت سامسونگ و تسلا برای ساخت نخستین خانه هوشمند

 ICTPRESS - نخستین خانه هوشمند تسلا از اپلیکیشن اسمارت تینگز (SmartThings) شرکت سامسونگ بهره خواهد برد.

 

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از ورج، پلتفرم اسمارت‌تینگز انرژی (SmartThings Energy) به برخی از محصولات تسلا متصل خواهد شد که اولین آن باتری خانگی پاوروال (Powerwall) است.

کمی قبل از شروع نمایشگاه CES 2024، تسلا و سامسونگ اعلام کردند که در حال همکاری در زمینه مدیریت انرژی برای خانه‌های هوشمند هستند؛ کاربران پلتفرم اسمارت تینگز سامسونگ می‌توانند به محصولات تسلا مانند باتری خانگی پاوروال متصل شوند تا بتوانند مواردی مانند تولید انرژی و میزان مصرف خود را پیگیری کنند.

هنگامی که اسمارت‌تینگز به پاوروال متصل می‌شود می‌تواند در تلفن همراه یا تلویزیون سامسونگ، آب و هوای بد را اطلاع دهد. علاوه بر پاوروال، این اپلیکیشن می‌تواند به سایر محصولات تسلا از جمله وسایل نقلیه الکتریکی، اینورتر خورشیدی و شارژهای دیواری متصل شود.

به گفته سامسونگ، اتصال پاوروال قرار است در غرفه سامسونگ در نمایشگاه CES به نمایش درآید اما تا سه ماهه دوم سال 2024 به طور گسترده‌تر عرضه نمی‌شود. این شرکت همچنین تاکید کرده است که قابلیت‌های فهرست شده در آن ممکن است تغییر کند، بنابراین زمانی که این موارد واقعا در دسترس قرار بگیرند، ممکن است تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.

نظرات : 0

ثبت نظر

81280